czwartek, 17 kwietnia 2014

Bielsza biel bieli.Kolor biały jest moim ulubionym. Jasny, pozytywny... kojarzy się z reguły z czystością i niewinnością. Kiedy pomyśli się o bieli i zamknie się oczy, co widać? Może śnieżną przestrzeń zimowego krajobrazu? Zima to chłód i dystans, ale także ogromna jasna płaszczyzna, którą można zapełnić tym, czym się chce. Biała aranżacja pomieszczenia jest jak czysta tablica, biała kartka - można puścić wodzę fantazji podczas projektowania jej.. Biel to przestrzeń, w której można swobodnie oddychać. Czyż duża jasna przestrzeń nie daje nam swobody i lekkości? To najpiękniejsza, bo najprostsza forma wnętrza. Polecam:)

Źródło zdjęć: architekturawnetrz.pl

2 komentarze:

  1. Idealne wnętrze. Nie trzeba w nim już dużo dodatków tak naprawdę, świeże kwiaty czy obraz z kwiatowym motywem na ścianie i to wszystko. Teraz wiele osób decyduje się na takie urządzenie wnętrz w odcieniach samej bieli.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygodne łóżko to podstawa! Ja upatrzyłam sobie łóżka hotelowe i chyba zamówię takie łózko do naszej sypialni. Na wakacjach zawsze świetnie się wysypiam na łózkach hotelowych :)

    OdpowiedzUsuń