czwartek, 22 września 2016

Sztuka aranżacji wnętrza.

Aranżowanie wnętrza jest uzewnętrznieniem stylu - projektowanie wnętrz. 

Znalezienie własnego stylu aranżacji zależy od tego, co tak naprawdę nam w duszy gra:-). 
Projektant wnętrz jest osobą, która pomoże w odnalezieniu tego stylu. Pokaże rożne rozwiązania, opisze jak może wyglądać charakter wnętrza. Dekorowanie wnętrz to już sama przyjemność. Natomiast to co jest ważne na początek, to urządzanie pustej przestrzeni - układ funkcjonalny mebli, sprzętów. 
Plan pomieszczenia pozwala na analizę przestrzeni i zastanowienie się nad przeznaczeniem wnętrza. Czy wygoda jest ważniejsza, czy dominująca ma być funkcja pokoju. Wykorzystując wszelkie możliwe miejsca i metraż mieszkania, jak można ustawić meble, jak wyznaczyć konkretne strefy. Czy warto połączyć pokój dzienny z jadalnią? Czy kuchnia ma być otwarta? Jak stworzyć miejsce do wypoczynku? 
Na te wszystkie pytania chętnie odpowiem - Miskiewicz Design. 

Jadalnia - aranżowanie wnętrz. 

Ustawienie mebli - aranżacja wnętrza. 

Układ funkcjonalny salonu. 


zdjęcia. Pint.

13 komentarzy:

 1. No i dlatego też ja stawiam na pomoc projektantów wnętrz! Super sprawa. Znalazłem tak ostatnio na stronie https://plissandroll.pl świetne rolety!

  OdpowiedzUsuń
 2. 53 year old Geologist II Zebadiah D'Adamo, hailing from Gimli enjoys watching movies like Doppelganger and Letterboxing. Took a trip to Kathmandu Valley and drives a Mercedes-Benz 38/250 SSK. przeskocz to strony

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba ta koncepcja zaaranżowania wnętrz, rozmieszczenie etc. Teraz takie nowoczesne projekty domów jednorodzinnych są naprawdę na czasie i w sumie nie ma nic w tym dziwnego... Ponieważ w takiej wielkości domki są bardzo praktyczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja myślę, że przede wszystkim kluczowy jest wybór wszystkich dodatków i odpowiednich elementów, aby wszystko do siebie pasowało w taki sposób, jak trzeba. Ja aktualnie zastanawiam się nad tym, jakie rolety wybrać i jakie będą najbardziej pasowały. Myślę, że może okazać się, że idealne będą dla mnie rolety rzymskie, bo mam w takim stylu urządzone wnętrze, że w ładny sposób je dopełnią. Zastanawiam się tylko nad funkcjonalnością takich rolet i nad tym, w jaki sposób je czyścić. Może macie sprawdzone sposoby?

  OdpowiedzUsuń
 5. Żeby samemu urządzić tak pięknie nasze mieszkanko, to naprawdę trzeba mieć talent. Jeśli tylko mamy możliwość finansową skorzystać z fachowej pomocy w aranżacji wnętrza, to wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Planując wakacje nad jeziorem lub w górach warto zabrać ze sobą odzież wodoszczelna. Ja szykuję dzieciaki do obozu harcerskiego i na pewno kupię im taką odzież. Od marca zaczynam wielkie kompletowanie rzeczy na wyjazd.

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzeba koniecznie przyznać, że aktualnie kotły na biomasę są bardzo dobrym wyborem. Zerknijcie sobie właśnie na takie rozwiązania, bo teraz są popularne. Jest to odpowiedni wybór ogrzewania, bo można znaleźć na jego temat wiele pozytywnych opinii. Jest to jedna z nowocześniejszych metod.

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie teraz nieco inne plany, ponieważ zainteresowała nas pompa ciepła / pomorskie i chcemy się zdecydować na taką propozycję w naszym domu, jeśli już będziemy robili modernizację całego ogrzewanie. Co sądzicie o pompie ciepła?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja to akurat największy problem mam z wyborem schodów. Jeśli chodzi o schody w elblągu to są w różnych firmach dostępne takie propozycje, że ciężko wybrać tą jedną, która będzie do naszego domu idealna.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja akurat poszukuję jakiejś firmy, która posiada odpowiednie wyposażenie kuchni. Nie wiem jeszcze, co będzie najbardziej pasowało, ale wydaje mi się, że warta sprawdzenia jest firma https://comitor.pl . Znalazłam różne informacje online na ich temat i na ten moment jestem z tych opinii zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 11. Co sądzisz o takiej renowacji okien i drzwi - https://kniz.pl/renowacja-okien-i-drzwi-drewnianych/ ? To wystarczy na kilka lat? Będą się jeszcze później nadawać przez jakiś czas?

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem zdania, że do konkretnych wnętrz, potrzeba konkretnych rozwiązań, dzięki którym przestrzeń będzie wygodna i funkcjonalna. Te same zasady dotyczą aranżacji takich miejsc, jak hotele. Tutaj szczególnie trzeba zwrócić uwagę na funkcjonalność i przemyślane rozwiązania, aby łatwo można było np. zachować czystość. Na szczególną uwagę zasługują też łóżka hotelowe , które w hotelach powinny być wygodne.

  OdpowiedzUsuń