czwartek, 22 września 2016

Sztuka aranżacji wnętrza.

Aranżowanie wnętrza jest uzewnętrznieniem stylu - projektowanie wnętrz. 

Znalezienie własnego stylu aranżacji zależy od tego, co tak naprawdę nam w duszy gra:-). 
Projektant wnętrz jest osobą, która pomoże w odnalezieniu tego stylu. Pokaże rożne rozwiązania, opisze jak może wyglądać charakter wnętrza. Dekorowanie wnętrz to już sama przyjemność. Natomiast to co jest ważne na początek, to urządzanie pustej przestrzeni - układ funkcjonalny mebli, sprzętów. 
Plan pomieszczenia pozwala na analizę przestrzeni i zastanowienie się nad przeznaczeniem wnętrza. Czy wygoda jest ważniejsza, czy dominująca ma być funkcja pokoju. Wykorzystując wszelkie możliwe miejsca i metraż mieszkania, jak można ustawić meble, jak wyznaczyć konkretne strefy. Czy warto połączyć pokój dzienny z jadalnią? Czy kuchnia ma być otwarta? Jak stworzyć miejsce do wypoczynku? 
Na te wszystkie pytania chętnie odpowiem - Miskiewicz Design. 

Jadalnia - aranżowanie wnętrz. 

Ustawienie mebli - aranżacja wnętrza. 

Układ funkcjonalny salonu. 


zdjęcia. Pint.

10 komentarzy:

 1. No i dlatego też ja stawiam na pomoc projektantów wnętrz! Super sprawa. Znalazłem tak ostatnio na stronie https://plissandroll.pl świetne rolety!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szybka Gotówka - https://redirect.qxa.pl/YxNh9 - Uzyskaj Szybką Pożyczkę

  OdpowiedzUsuń
 3. 53 year old Geologist II Zebadiah D'Adamo, hailing from Gimli enjoys watching movies like Doppelganger and Letterboxing. Took a trip to Kathmandu Valley and drives a Mercedes-Benz 38/250 SSK. przeskocz to strony

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podoba ta koncepcja zaaranżowania wnętrz, rozmieszczenie etc. Teraz takie nowoczesne projekty domów jednorodzinnych są naprawdę na czasie i w sumie nie ma nic w tym dziwnego... Ponieważ w takiej wielkości domki są bardzo praktyczne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dom jest najważniejszym dobrem materialnym. Upewnij się, że odpowiada on Twoim potrzebom, jak również budżetowi. nieruchomosci.sanok.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. prawnik rzeszów - Jesteśmy prawnik-rzeszow.biz, kancelarią prawną z siedzibą w Rzeszowie. Jesteśmy małą kancelarią, dopiero zaczynamy swoją działalność, dlatego potrzebujemy dotrzeć do większej liczby osób. Oferujemy usługi prawnicze i musimy rozpowszechnić naszą nazwę, więc jeśli masz czas, aby napisać o nas, będziemy wdzięczni. Chciałabym podziękować za poświęcony czas, ponieważ wiem, że jesteście bardzo zajęci i naprawdę to doceniamy. Jeśli masz jakieś pytania, proszę nie krępuj się pytać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja myślę, że przede wszystkim kluczowy jest wybór wszystkich dodatków i odpowiednich elementów, aby wszystko do siebie pasowało w taki sposób, jak trzeba. Ja aktualnie zastanawiam się nad tym, jakie rolety wybrać i jakie będą najbardziej pasowały. Myślę, że może okazać się, że idealne będą dla mnie rolety rzymskie, bo mam w takim stylu urządzone wnętrze, że w ładny sposób je dopełnią. Zastanawiam się tylko nad funkcjonalnością takich rolet i nad tym, w jaki sposób je czyścić. Może macie sprawdzone sposoby?

  OdpowiedzUsuń
 8. Żeby samemu urządzić tak pięknie nasze mieszkanko, to naprawdę trzeba mieć talent. Jeśli tylko mamy możliwość finansową skorzystać z fachowej pomocy w aranżacji wnętrza, to wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Planując wakacje nad jeziorem lub w górach warto zabrać ze sobą odzież wodoszczelna. Ja szykuję dzieciaki do obozu harcerskiego i na pewno kupię im taką odzież. Od marca zaczynam wielkie kompletowanie rzeczy na wyjazd.

  OdpowiedzUsuń