środa, 16 marca 2016

Ponadczasowe wnetrze otulone luksusem


Ponadczasowe wnętrze otulone luksusem

Jednym z problemów z decydowaniem o stylu wypełnionym najnowszymi trendami jest fakt, iż musisz oscylować pomiędzy kolorem i dekoracjami zbyt często. Zamiast tego, tworzenie domu, który ma ponadczasowe brzmienie jest zarówno ekonomiczną jak i ergonomiczną opcją, która służy dobrze na dłuższą metę.
Przytulne kolory emanujące bogactwem i ciepłe tekstury spotykają się w tym wystroju, by przeobrazić wnętrze w szczególne i wyjątkowe miejsce. Takie, które nigdy się nie znudzi.
Piękny salon platerowany w drewnie, betonie dekoracyjnym i marmurze łączy się z przestronną jadalnią i nowoczesną kuchnią, a to wszystko dopełniają elementy dekoracyjne, takie jak półki na wina czy kryształowe żyrandole.
Projekt ten jest fantastycznym przykładem na to, że nowoczesny design, choć w obecnych czasach wiedzie prym, w dalszym ciągu czerpie inspiracje z klasycznych i tradycyjnych form.

Źródło zdjęć: decoist.com


9 komentarzy:

 1. W kwestii rolet ciężko tutaj jednoznacznie stwierdzić, ponieważ ceny są bardzo różne. Wszystko zależy od tego, jaką firmę wybierasz lub u jakiego producenta zamawiasz swoje rolety. Różnica też może pojawić się w sytuacji, gdy zamawiasz gotowe rolety lub rolety na wymiar. Ja ogólnie polecam rozejrzeć się za ofertą producenta https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/rolety-austriackie-rzymskie . U nich masz gwarancję świetnej obsługi i dobrej jakości rolet, które będą do Twojego domu pasowały idealnie. Na pewno coś odpowiedniego znajdziecie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialna łazienka, a w szczególności wanna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne aranżacje, trafiliście w mój gust, chociaż przyznam, że nie jestem przekonana do takich kotar. W przypadku okien zdecydowanie bardziej lubię rolety, szczególnie, że jest to całkiem spory wybór, jak np. rolety Wrocław. Super rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń
 4. A co powiecie na takie usługi, jak wyburzenia gdańsk ? Wiem, że są aktualnie popularne, bo wiele starszych budynków jest burzonych po to, aby mogły powstać. Nie ukrywam, że właśnie rozważam takie usługi w swoim przypadku.

  OdpowiedzUsuń
 5. No super propozycja i świetnie wykorzystane wnętrze. Jest wiele mieszkań z potencjałem, ale często trzeba po prostu zadbać sobie też o to, czego nie widać gołym okiem. Na przykład mowa tutaj o takiej kwestii, jak instalacje elektryczne / gdańsk . Bez nich w mieszkaniu nie będzie można mieszkać tak, jak należy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja ostatnio na https://domzikely.pl/blog/jak-urzadzic-domowe-biuro/ znalazłam porady jak urządzić domowe biuro i mam zamiar w końcu się za to zabrać w listopadzie :) Poki co pracuję siedząc na kanapie a nie jest to zbyt wygodne i dobre dla mojego kręgosłupa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zasłony wyglądają pięknie, ale nie ukrywam, że zainteresowała mnie przede wszystkim taka propozycja, jak rolety w zabudowie. Można sprawdzić takie w ofercie https://www.manufakturaokien.pl/rolety-do-zabudowy/ . Są to rolety do zabudowy, które są bardzo wygodne w użytkowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Które sterowniki pomp cwu są dobrym rozwiązaniem? Jak to widzicie - https://sterownikitech.pl/sterowniki-pomp-cwu,c22.html
  Jakie modele powinny przynieść sensowny efekt?

  OdpowiedzUsuń
 9. Do takiego wnętrza pasowałyby Ekskluzywne Firany Włoskie od firmy Małgorzata Poznań

  OdpowiedzUsuń