środa, 16 marca 2016

Ponadczasowe wnetrze otulone luksusem


Ponadczasowe wnętrze otulone luksusem

Jednym z problemów z decydowaniem o stylu wypełnionym najnowszymi trendami jest fakt, iż musisz oscylować pomiędzy kolorem i dekoracjami zbyt często. Zamiast tego, tworzenie domu, który ma ponadczasowe brzmienie jest zarówno ekonomiczną jak i ergonomiczną opcją, która służy dobrze na dłuższą metę.
Przytulne kolory emanujące bogactwem i ciepłe tekstury spotykają się w tym wystroju, by przeobrazić wnętrze w szczególne i wyjątkowe miejsce. Takie, które nigdy się nie znudzi.
Piękny salon platerowany w drewnie, betonie dekoracyjnym i marmurze łączy się z przestronną jadalnią i nowoczesną kuchnią, a to wszystko dopełniają elementy dekoracyjne, takie jak półki na wina czy kryształowe żyrandole.
Projekt ten jest fantastycznym przykładem na to, że nowoczesny design, choć w obecnych czasach wiedzie prym, w dalszym ciągu czerpie inspiracje z klasycznych i tradycyjnych form.

Źródło zdjęć: decoist.com


3 komentarze:

  1. W kwestii rolet ciężko tutaj jednoznacznie stwierdzić, ponieważ ceny są bardzo różne. Wszystko zależy od tego, jaką firmę wybierasz lub u jakiego producenta zamawiasz swoje rolety. Różnica też może pojawić się w sytuacji, gdy zamawiasz gotowe rolety lub rolety na wymiar. Ja ogólnie polecam rozejrzeć się za ofertą producenta https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/rolety-austriackie-rzymskie . U nich masz gwarancję świetnej obsługi i dobrej jakości rolet, które będą do Twojego domu pasowały idealnie. Na pewno coś odpowiedniego znajdziecie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialna łazienka, a w szczególności wanna.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajne aranżacje, trafiliście w mój gust, chociaż przyznam, że nie jestem przekonana do takich kotar. W przypadku okien zdecydowanie bardziej lubię rolety, szczególnie, że jest to całkiem spory wybór, jak np. rolety Wrocław. Super rozwiązania.

    OdpowiedzUsuń