piątek, 12 sierpnia 2016

Jak stworzyć domowe biuro w oryginalny sposób? 8 pomysłów na zaprojektowanie ciekawego miejsca pracy

Jeśli mieszkasz w mieszkaniu "przytulnym", to wiesz, jak wiele kłopotów może sprawić ustawienie mebli w taki sposób, aby wyglądały dobrze i stosunkowo funkcjonalnie. Ale kiedy nie ma miejsca na pracę w domu, kwestia zaprojektowania stanowiska może być prawdziwym wyzwaniem. Sypialnia? Salon? Gdzie jeszcze? Cóż, jeśli jesteś gotów poświęcić nieużywaną garderobę lub szafę, to może być dobrym rozwiązaniem :-) Te 'szafobiura’ zmaksymalizują Twoją przestrzeń w małych pomieszczeniach i rzeczywiście będą wyglądać świetnie. Taka przestrzeń nadaje się znakomicie nie tylko na małe biuro, ale także na kącik dla dziecka!
Spójrz na to, co niektórzy właściciele domów i lokatorzy mieszkań byli w stanie zrobić ze swoimi szafami. Co za świetny pomysł! :-)

fot.: decoist.com, pinterest

4 komentarze:

 1. Przyznaję, że aktualnie mam teraz bardzo konkretną misję, ponieważ muszę stworzyć dla mojego dziecka pokój prawdziwego gracza, więc coś z aspektów biurowych na pewno podchwycę. Wiem, że to jego marzenie i chętnie je spełnię. Na pierwszym miejscu na pewno będzie biurko gamerskie i już mamy wybrany konkretny model w ofercie https://mgstore.com.pl/ . Później przyda się odpowiednie krzesło, a na sam koniec na pewno przydatna będzie odpowiednia aranżacja. Szukam pomysłów i liczę, że jak najbardziej tutaj je znajdę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również postawiłabym na fotel obrotowy do biurka. Ważne, żeby był wygodny i solidnie wykonany. Sama nie tak dawno urządzałam sobie mały gabinet, całe wyposażenie znalazłam na https://otomeble.pl/meble-biurowe/fotele-i-krzesla-biurowe-obrotowe.html m.in biurko i właśnie fotel.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne aranżacje. Myślę, że wiele osób wybierze coś do swojego domu. Od siebie mogę zaproponować modne biurka ze sklepu internetowego https://fly-desk.com/biurko-regulowane. Bardzo ładnie się prezentują i zapewniają wygodną prace w pozycji siedzącej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesli za drogdzie warto sie zainteresowac oferta http://www.mkdeskpro.com/. Maja normalne ceny a jakość lepsza od konkurencji. Taka moja opinia, wiem co mówię, sam mam biurk od nich.

  OdpowiedzUsuń