piątek, 12 sierpnia 2016

Jak stworzyć domowe biuro w oryginalny sposób? 8 pomysłów na zaprojektowanie ciekawego miejsca pracy

Jeśli mieszkasz w mieszkaniu "przytulnym", to wiesz, jak wiele kłopotów może sprawić ustawienie mebli w taki sposób, aby wyglądały dobrze i stosunkowo funkcjonalnie. Ale kiedy nie ma miejsca na pracę w domu, kwestia zaprojektowania stanowiska może być prawdziwym wyzwaniem. Sypialnia? Salon? Gdzie jeszcze? Cóż, jeśli jesteś gotów poświęcić nieużywaną garderobę lub szafę, to może być dobrym rozwiązaniem :-) Te 'szafobiura’ zmaksymalizują Twoją przestrzeń w małych pomieszczeniach i rzeczywiście będą wyglądać świetnie. Taka przestrzeń nadaje się znakomicie nie tylko na małe biuro, ale także na kącik dla dziecka!
Spójrz na to, co niektórzy właściciele domów i lokatorzy mieszkań byli w stanie zrobić ze swoimi szafami. Co za świetny pomysł! :-)

fot.: decoist.com, pinterest

15 komentarzy:

 1. Przyznaję, że aktualnie mam teraz bardzo konkretną misję, ponieważ muszę stworzyć dla mojego dziecka pokój prawdziwego gracza, więc coś z aspektów biurowych na pewno podchwycę. Wiem, że to jego marzenie i chętnie je spełnię. Na pierwszym miejscu na pewno będzie biurko gamerskie i już mamy wybrany konkretny model w ofercie https://mgstore.com.pl/ . Później przyda się odpowiednie krzesło, a na sam koniec na pewno przydatna będzie odpowiednia aranżacja. Szukam pomysłów i liczę, że jak najbardziej tutaj je znajdę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również postawiłabym na fotel obrotowy do biurka. Ważne, żeby był wygodny i solidnie wykonany. Sama nie tak dawno urządzałam sobie mały gabinet, całe wyposażenie znalazłam na https://otomeble.pl/meble-biurowe/fotele-i-krzesla-biurowe-obrotowe.html m.in biurko i właśnie fotel.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne aranżacje. Myślę, że wiele osób wybierze coś do swojego domu. Od siebie mogę zaproponować modne biurka ze sklepu internetowego https://fly-desk.com/biurko-regulowane. Bardzo ładnie się prezentują i zapewniają wygodną prace w pozycji siedzącej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesli za drogdzie warto sie zainteresowac oferta http://www.mkdeskpro.com/. Maja normalne ceny a jakość lepsza od konkurencji. Taka moja opinia, wiem co mówię, sam mam biurk od nich.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest mnóstwo różnych inspiracji i ze wszystkich można sobie spokojnie korzystać, jeśli tylko ma się odpowiednie możliwości, czyli materiały, narzędzia i miejsce. Osoby pracujące w domu powinny mieć swoje miejsce na pracę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Coraz więcej osób pracuje albo całkiem albo częściowo zdalnie, dlatego zorganizowanie sobie osobnego miejsca do pracy jest bardzo dobrym pomysłem. Ciekawych inspiracji nie brakuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super przestrzeń do nauki dla nastolatka, jak i dla młodszego dziecka. Nie zapominajmy o tym, że pokoje jak i meble młodzieżowe powinny pasować do płci, stylu pokoju i zainteresowań naszych dzieci. Pozwólmy im też wybrać odpowiednie modele mebli.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatnio zajęłam się tworzeniem biura w domu, no i muszę przyznać, że wcale nie jest to takie trudne, jeśli wcześniej poprzegląda się inspiracje online. A trzeba przyznać, że jest ich naprawdę całkiem sporo!

  OdpowiedzUsuń
 9. Również szukam jakiś pomysłów na biuro, bo nie ukrywam, że jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie, aby najczęściej pracować z domu. Mam nadzieję, że znajdę jakiś pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie ukrywam, że właśnie szukam sposobów na to, jak takie biuro można urządzić. Opcji jest wiele, ale trzeba przyznać, że ważne jest również to, jaką przestrzeń mamy do zagospodarowania.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ekstra pomysł. Razem z mężem pracujemy w domu, więc fajnie by było, gdyby chociaż moje biuro udało się tak urządzić.

  OdpowiedzUsuń
 12. Super porady do stworzenia domowego biura. Na pewno musi to być miejsce wyciszone o odpowiednim naświetleniu, aby nie rozpraszało osoby pracującej w tym home office. Warto też zainwestować w osłony okienne np. modne plisy.

  OdpowiedzUsuń
 13. U mnie i domowe biuro i jeszcze kuchnia bo zajmujemy się z siostrą cateringiem. Musimy gotować ale i pilnować papierów, zamówień. Na https://pakmed.pl/catering ostatnio brałam właśnie opakowania na jedzenie, super ceny mają a zamówienie dotarło do nas błyskawicznie. O taką usługę mi chodziło właśnie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Galeria obrazów w Krakowie - https://joniak-galeria.pl/. Tam szukajcie odpowiednich do tego rozwiązań. Raczej nie będzie problemów z dopasowaniem czegoś ciekawego, a to także niezła inwestycja.

  OdpowiedzUsuń
 15. Tworząc własne biuro, niezależnie od tego, czy w domu, czy w firmie, zależy nam też na tym, aby zmienić od razu cały sprzęt na nowocześniejszy. Wtedy pojawia się problem tego, co zrobić ze starym sprzętem, na którym są poufne dane. Wtedy jest możliwości skorzystania z takiej usługi, jak Odkup sprzętu . Profesjonalna firma usuwa w bezpieczny sposób wszystkie dane.

  OdpowiedzUsuń