piątek, 29 lipca 2016

Harmonia wnętrza: Apartament Szafarnia w Gdańsku

Tym z Was, którzy sądzą, iż mały metraż mieszkania skazuje na niemożność posiadania pięknego i funkcjonalnego wnętrza, przedstawiam ten oto ciekawy projekt.
Obecne tu biele i szarości tworzą bardzo wyrafinowaną atmosferę, a drewniane meble przepięknie się z nimi komponują. Strzałem w dziesiątkę okazało się wykorzystanie filcowej okładziny- dzięki temu pomieszczenie wygląda na cieplejsze.
Całość została urozmaicona geometrycznymi elementami w kontrastującym (i niezwykle ostatnio modnym) turkusie.
Dzięki tak przemyślanym zabiegom w mieszkaniu panuje harmonia i pomimo małego metrażu, wszystko ma swoje miejsce :-)

fot.: decoist.com

3 komentarze:

  1. Świetne miejsce! We wnętrzach trzeba wybierać najlepsze opcje i najciekawsze rozwiązania, które będą się nam podobały. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobierać sobie oryginalne dodatki i ciekawe połączenia. Mnie udało się stworzyć wnętrza w 100% w moim stylu. Teraz tylko muszę dokupić wszystkie podstawowe dodatki i całość będzie gotowa. Mam nadzieję, że bez żadnego problemu uda mi się wszystko dostać, to o czym marzę. Wiele produktów można znaleźć online, więc chyba na tych ofertach się skupię.

    OdpowiedzUsuń
  2. Browse our shortlist to find out|to search out} safe sites that provide real money gambling, big bonuses, tons of of video games, sports betting, and extra. This month, 1xbet our prime spot for online betting goes to Gambino Slots. Choosing one of the best online gambling sites for you doesn’t should be sophisticated. However, you’ll want to find out} precisely what you’re in search of, and what you’re prepared to compromise have the ability to} get it. It is important to concentrate on to} details similar to available real money casino video games, special offers, licenses, etc.

    OdpowiedzUsuń
  3. A czy ktoś z Was wybrał oklejanie mebli w Krakowie? Czy sprawdziło się Wam to - https://kniz.pl/renowacja-mebli-z-uzyciem-laminatow-architektonicznych/ ? Na ile to jest trwałe rozwiązanie?

    OdpowiedzUsuń