piątek, 27 czerwca 2014

Niech żyją wakacje!


Kiedy zobaczyłam to wnętrze, nie mogłam się powstrzymać :). Tchnęło we mnie ciepłą, morską bryzą i cudownymi wakacjami, które dzisiaj się zaczynają. Stwierdziłam, że to będzie najlepsza wizytówka tego najpiękniejszego okresu w roku.
Na zdjęciach dom letni na Majorce. Czyż nie jest tu urokliwie, błogo ? Biel z dodatkiem starego drewna i turkusu. Wszystko, gdzie nie gdzie, przełamane taupe, szarościami i bieloną wikliną. Jednym słowem - śródziemne klimaty - takie kocham najbardziej. No bo jak tu spędzać lato na przykład w Finlandii? :) Stanowczo mówię nie północnym krajobrazom.
Piękne wnętrze, które napawa radością i letnią przygodą. Niech żyją wakacje ! Niech żyje ciepły piasek:)


Ta lampa - baldachim jest rewelacyjna! Spójrzcie na kolorystykę... 


Ta piękna płytka (Mayolika 25x75, firmy Dune) stała się moją inspiracją podczas projektowania pewnego domu letniego nad warmińskimi jeziorami. Łazienka, która powstała jest biała, drewniana, przełamana ciepłym turkusem i właśnie tym dekorem. Na żywo wygląda jeszcze piękniej niż na tym zdjęciu:). Stwierdziłam, że cudnie mogłaby się wkomponować w to wnętrze na Majorce. Nie uważacie ?


Zdjęcie z mojej kolekcji. Majorkę odwiedziłam dwa razy i zawsze mogłabym tam wrócić. Przyroda, turkus morza i przede wszystkim lekka bryza z morza powodują, że to miejsce jest i będzie wyjątkowe. Nie dziwię się naszemu Chopinowi, że chciał tam zostać na zawsze:)

Źródło zdjęć wnętrz: www.architekturawnetrz.pl

1 komentarz:

  1. Ja nie muszę dużo podróżować ani zwiedzać. Zależy mi tylko i wyłącznie na miejscach, o których marzę i jestem spełniona, jeśli uda się je odwiedzić. Planuję w tym roku wyjazd na Wyspy Kanaryjskie i skorzystam z miejsc opisanych tutaj https://wyspy-kanaryjskie.pl/ , bo znalazłam tutaj wiele fajnych i jednocześnie ciekawych informacji. Dzięki tej stronie bez żadnego problemu zorganizujecie swoje wakacje i poznacie najważniejsze miejsca, ale i też te, które są mniej znane.

    OdpowiedzUsuń