poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Nowe życie apartamentu z Tajpej


Relaksujące neutralne tło w towarzystwie bieli i szarości, akcenty żywych kolorów i meble, które dodają jasności i kontrastu wizualnego- często jest to recepta na nowoczesny design mieszkania. Jednak zespół designerów z Alfonso Ideas dał tej sprawdzonej formule subtelne uaktualnienie, gdy próbował uratować i wyremontować trzydziestoletnie mieszkanie w Tajpej.
Ciemna i wyrafinowana atmosfera wewnątrz utworzona została poprzez inteligentne wykorzystanie światła. Podkreśliło ono dodatki i akcenty, a także ozdobne ściany, zapewniając jednocześnie fantastyczny rysunek cienia.
Wystrój utrzymany jest w nowoczesnym stylu, jednak gdzieniegdzie da się zauważyć wpływy lat 60.
Kolorystyka nadal w dużej mierze jest neutralna, ale atmosfera wewnątrz mieszkania wydaje się bardziej przytulna i ciepła.
Niezwykle ciekawa metamorfoza tego blisko trzydziestoletniego apartamentu sprawiła, że wnętrze otrzymało jeszcze jedną szansę i pozbyło się wszelkich oznak swej ponurej przeszłości.

fot.: decoist.com
8 komentarzy:

 1. Takie wnętrza to ja rozumiem:) Super to wygląda. Tu na stronie http://chobotdesign.pl można znaleźć wiele fajnych inspiracji i mebli

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście wszystko super tu wygląda, tak jak powinno. Ja teraz dobieram z firmą http://novatordom.pl odpowiednie okna do mojego domu

  OdpowiedzUsuń
 3. Uważam, że apartament prezentuje się obłędnie. Utrzymanie go w czystości może być jednak sporym wyzwaniem - chyba, że dysponuje się odpowiednimi środkami czystości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne miejsce! Ale ja powiem szczerze, że obawę mam jedną - jak zachować taki porządek, aby wszystko tak dobrze wyglądało? Jest na to jakiś sposób, aby bez pomocy sprzątaczki się obejść?

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny ten apartament, ale moim zdaniem cały efekt niszczą te zasłony i firanka. Ja widzę tutaj bardziej żaluzje drewniane sklep, które są bardziej nowoczesne i będą lepiej współgrały w tą aranżacją.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja uważam, że w takiej sytuacji najlepiej sprawdzis się biuro nieruchomości kraków. Sprzedaż mieszkania na włąsna rękę bez odpowiedniej wiedzy nie jest dobrym pomysłem. Biuro nieruchomości ma świetny zespół, który nad wszystkim czuwa i pomoże w załatwieniu formalności.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdzie zamawiacie rzeczy związane z ogrzewaniem? Znacie sklep internetowy SterownikiTech.pl? Tzn. https://sterownikitech.pl/ A może jakiś inny, na który warto zwrócić uwagę? Podpowiedzi?

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny apartament! Też chciałabym zacząć inwestować w nieruchomości, ale nie wiem gdzie znaleźć tak prestiżowe jak ten apartament. Może podpowiecie coś na ten temat? Zrobicie jakiś artykuł? Ja myślę o skorzystaniu z oferty Remax Warszawa. Widzę, że mają tutaj nawet nieruchomości premium. Co o nich myślicie?

  OdpowiedzUsuń