wtorek, 12 kwietnia 2016

Z widokiem na ogród


Nareszcie wiosna! Czas budzenia się świata fauny i flory do życia, a co za tym idzie, polepszenia naszego samopoczucia.
Wielbicielom zieleni we wnętrzu z pewnością przypadnie do gustu ten niecodzienny design apartamentu w ukraińskim Dniepropietrowsku.
Zielone ogrody wertykalne, w połączeniu z przepięknym widokiem rozciągającego się miasta, tworzą fantastyczne tło dla pomieszczenia. Roślinność wspaniale komponuje się z naturalnymi kolorami mebli i nadaje mu lekkiego, świeżego wyrazu. Mały stylowy salon z ciepłymi i drewnianymi teksturami sprawia, że wnętrze to jest niezwykle przytulne, a towarzystwo bieli rozjaśnia całe pomieszczenie. Zwróćcie uwagę na stoliczek do kawy: ma nie tylko świetny design, ale też jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, ze właściciel po prostu uwielbia otaczać się przyrodą :-).


Źródło zdjęć: decosit.com

1 komentarz:

  1. Trzeba przyznać, że urządzenie ogrodu ze smakiem i odpowiednim zamysłem jest niezwykle trudne. Bywa też kosztowne. Warto pamiętać o zrobieniu tarasu, na którym można by spokojnie wypocząć. Na stronie https://kostbet.pl/ można znaleźć płyty tarasowe, aczkolwiek w ofercie producenta można spotkać znacznie więcej produktów, które przydadzą się przy aranżacji ogrodu. Produkty są świetnej jakości, więc na pewno przetrwają wszystkie warunki pogodowe. Trzeba wybierać rozsądnie, aby ogród był piękny na długi czas.

    OdpowiedzUsuń