piątek, 5 sierpnia 2016

Eklektyzm, czyli romans historii z przyszłością

Dziś o kuchniach. 
Eklektyzm to niewątpliwie jeden z najtrudniejszych stylów dekoracyjnych do zaprojektowania, ale jednocześnie jeden z tych najbardziej satysfakcjonujących. To styl, który wymaga dużo kreatywności i pomysłowości. Eklektyczne salony są już dość popularne na świecie, ale kuchnia w takim kimacie w dalszym ciągu pozostaje czymś tajemniczym i intrygującym. Największą zaletą eklektyzmu jest pewność, że wnętrze będzie oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. 
Nowoczesny, modernistyczny design, choć obecnie najbardziej pożądany, coraz częściej spotykany jest w obecności stylów klasycznych, tworząc niepowtarzalny związek pomiędzy historią a tym, co dopiero ma nadejść.

fot.: decoist.com


3 komentarze:

  1. Bardzo lubię takie pomieszczenia i nie ukrywam, że bardzo chętnie coś takiego chciałabym w moim domu, no ale nie ukrywam, że do tego jeszcze dość daleka droga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Macie kogoś, kto wykonuje takie https://www.teleaudyt.pl/uslugi-informatyczne/ dla firm? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Na co zwrócić uwagę? Współpraca wam się układała?

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam wrażenie że kiedyś mieszkało się i żyło zdrowiej. Mało kto teraz praktykuje takie życie. Dlatego zamierzam to zmienić w swoim życiu. Chcę też kupić do kuchni takie urządzenie https://dobrydestylator.pl/ Masz może?

    OdpowiedzUsuń