wtorek, 1 lipca 2014

Pozytywne wnętrze w Queensland.


Piękny, przestronny dom w północnej części Australii - Queensland. Wnętrze, które zapada w pamięci szczególnie gdy wie się, w której części świata ono się znajduje. A miejsce to jest bajką. Australia - kojarzy się z misiami koala, ciepłem, niebanalną przyrodą i przestrzenią. Kangury, wielkie kolorowe papugi, tropikalne drzewa, ocean ale i sady owocowe i deszcze. Różnorodność oswojona przez człowieka, który żyje w  świecie jakby innym, oddalonym od reszty świata. Odległym dla europejczyków.
To wnętrze też jest takie - eklektyczne, tropikalne, pozytywne. Salon otwarty na zielony, soczysty ogród, z którego zapewne widać brzeg granatowego morza. Meble tu są rustykalne, ale też industrialne, połączone z białą klasyką. Balijskie wazy, tekowe krzesła, a wszędzie dominują kolory ziemi. Tak właśnie wyobrażam sobie dom w Australii. Słoneczny, prosty, ale bogaty w style. Różnorodny. Po prostu chce się tam być:)

zdjęcie: drewno.pl 
Fantastyczne łóżko z drewna:)


A to widok na plażę w Queensland. Jak tu nie zamarzyć...Nie zatęsknić....1 komentarz:

  1. Ja dzisiaj trafiłam na łóżka tapicerowane od producenta i chyba zdecyduję sie na zakup jednego z nich. Potrzebujemy nowe łóżko do sypialni. Przeprowadzamy się i w końcu będziemy spać w swoim pokoju a nie w salonie na kanapie :)

    OdpowiedzUsuń