piątek, 15 lipca 2016

Ekskluzywny apartament z widokiem na szwajcarskie Alpy


Zmiana klimatu: przenosimy sie w góry.

Nowocześnie i minimalistycznie, a zarazem przytulnie. Trochę skandynawsko, trochę industrialnie, ale z pewnością pięknie.
W salonie fantastyczny mix pluszowych tekstur i betonu dekoracyjnego, a także drewna i skór. W sypialni również goszczą szarości i beże, a w łazience, oprócz wszechobecnego betonu, pojawia się ciepły akcent w postaci subtelnej tapety.
Ergonomiczna kuchnia została zaprojektowana w szykownym stylu, który przełamał nieco surowość jadalni.
Choć na pierwszy rzut oka apartament wygląda na dość chłodny, wiele elementów i dodatków, takich jak poduszki czy siedziska ze skóry, nadaje mu przytulnego i zacisznego oblicza.

3 komentarze:

  1. Od siebie polecam ten skup aut bytów. Jeśli ktoś z was chce sprzedać samochód w dobrej cenie a nie moze prywatnie znaleźć kupca to skup jest najlepszą opcją. Wycenią samochód i zaproponują najlepsza możliwą cenę. Pieniądze są wypłacane po podpisaniu umowy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Apartament robi wrażenie już na zdjęciach, na żywo musi być jeszcze piękniej tam. No i te widoki, wcale mnie nie dziwi, że nie ma firan w oknach bo tylko by niepotrzebnie zasłaniały. Jeśli potrzeba w takim miejscu na czas nocy czy snu ograniczyć dopływ światła to warto w rolety tylko zainwestować, na zloterolety.pl można zamówić takie na dowolny wymiar, z najlepszych materiałów.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie bardzo podoba się styl loftowy. Mimo, że od wielu lat już króluje w Polskich wnętrzach i równa się ze stylem skandynawskim w popularności, tak ja się bardzo dobrze czuję w naszym mieszkaniu. Ostatnio tylko szukaliśmy drzwi loftowe Opole, bo nasze stare drzwi już strasznie skrzypiały i prosiły się o wymianę. Teraz wnętrze jest spójne.

    OdpowiedzUsuń