niedziela, 6 marca 2016

Szyk prosto z Tajpej

Szyk prosto z Tajpej

Interesujące zderzenie stylistyczne: nowoczesna kuchnia stojąca tuż obok salonu w stylu vintage i industrialna pracownia, a wszystko to urozmaicone kolonialnymi skórzanymi meblami. W sypialni ciekawy akcent- ściana pokryta odzyskanymi deskami.

Przeplatanie się stylów jest obecnie bardzo modne; większość designerów odchodzi już od projektowania, które ograniczałoby się jedynie do jednej formy, jednego typu wnętrza. Zatem bierzmy z nich przykład: mieszajmy, łączmy, nie bójmy się zwariować! ;-).Źródło zdjęć: decoist.comŹródło zdjęć: 

2 komentarze:

  1. Rzeczywiście, wnętrze robi niesamowite wrażenie. Osoba, która urządziła je w takim stylu ma niesamowite wyczucie. Sama raczej w takich sytuacjach korzystam z pomocy profesjonalistów. Sama nie znam się na aranżacji wnętrz. Obecnie, poszukuje jednak rolet do swojego mieszkania. Zastanawiam się, z usług której firmy skorzystać. Czy Waszym zdaniem skorzystanie z oferty firmy https://agatarolety.pl/ jest dobrym rozwiązaniem? Z tego co udało mi się zauważyć, cieszy się naprawdę dobrymi opiniami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Planując remont warto wiedzieć ile to może kosztować. W tym artykule https://moje-finanse.pl/ile-kosztuje-remont/ macie informacje ile może kosztować remont. My planujemy rmeont łazienki i kuchni po nowym roku.

    OdpowiedzUsuń